ثبت نام مقطع کارشناسی

در رشته های مهندسی کامپیوتر (12339)، مدیریت کسب و کار (12340)، مدیریت مالی (12341)

معرفی موسسه رایانه ای تهران

Design Idea

بدون کنکور

تحصیل بدون کنکور و تنها با ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر است

Design Idea

غیر حضوری

از هر مکان و در هر زمان به محتوای دروس خود دسترسی دارید

Design Idea

معافیت تحصیلی

تحصیل  با معافیت تحصیلی برای آقایان همراه است

Design Idea

شهریه کمتر و اقساطی

با هدف فراهم آوردن امکان تحصیل آسان، شهریه هر ترم پایین تر از دانشگاه ها و مؤسسات دیگر درنظر گرفته شده است

چرا موسسه رایانه ای تهران را انتخاب نمایم؟

با پیشرفت تکنولوژی و رشد بی وقفه امکانات تنها مسئله ارزشمند و غیر قابل اغماض "زمان" است. تحصیل الکترونیک با هدف صرفه جویی در زمان دانشجویان و فراهم آوردن امکان اشتغال در کنار تحصیل در هر کجای ایران ورود شما را به آینده خوشامد می گوید.

رشته مهندسی کامپیوتر(فناوری اطلاعات)، زیرمجموعه گروه فنی در دانشگاه محسوب می شود. این رشته دانشی را به مخاطب منتقل می کند که طی آن روش های جمع آوری اطلاعات، استفاده و انتقال آن میسر شود.

مطالعه، طراحی، ساخت، راه اندازی، نگهداری سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، جمع آوری، سازمان دهی، طبقه بندی و انتقال اطلاعات مهم ترین اهدافی است که مهندسی فناوری اطلاعات آن را دنبال می کند. مهم ترین توانمندی دانش آموختگان این رشته، استفاده صحیح و بهره برداری به موقع از اطلاعات است. هسته اصلی این رشته را مهندسی کامپیوتر به ویژه گرایش نرم افزار تشکیل می دهد.

كسب و كارهاي كوچك در اغلب كشورهاي پيشرفته از اهميت بسزايي برخوردارند زيرا به سادگي تشكيل شده ، قابليت انعطاف زيادي دارند و به راحتي خود را با محيط و شرايط تطبيق مي دهند و هزينه ايجاد و نگهداري زيادي هم ندارند. 
دانش آموختگان اين رشته با توجه به آشنايي با بخش هاي مختلف يك كسب و كار كوچك از جمله مسايل مالي، بازاريابي ، زنجيره تأمين ، مديريت بنگاه و ... از پتانسيل مناسبي براي تأسيس شركت يا در اختيار گرفتن مديريت آن برخوردارند و با توجه به تحولات بازار کسب و کار و رويکردهاي جديد در اين حوزه، اين رشته از افق مناسبي برخوردار است.

هدف این رشته آموزش نیروی انسانی متخصص شرکتهای دولتی و خصوصی است. در این رشته دانشجویان با تئوریهای نوین مدیریت مالی و کاربرد آن آشنا خواهند شد.
دانشجویان این رشته، علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت مالی با زمینه های نوین در این رشته و جایگاه آن در عرصه عمل آشنا خواهند شد. افزایش قدرت تحلیل امور کاربردی از ویژگی های این رشته می باشد.

دانش آموختگان این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریت مالی می توانند در حوزه های مختلفی همچون سرمایه گذاری و بانکداری و بیمه و مدیریت ریسک و مهندسی مالی (ارایه روشهای نوین مالی)، تامین مالی و اعتباری و ... و در پستهای مرتبط سازمانی ازجمله معاونت مالی (در مفهوم جدید آن ) و معاونت سرمایه گذاری و تامین مالی اعتبارات مالی در بانکها و ارزیابی اقتصادی پروژه ها و شرکتهای سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار و غیره مشغول بکار شوند. این رشته در حال حاضر دارای آینده شغلی بسیار مناسبی می باشد. 

موسسه رایانه ای تهران در سال 1381 به عنوان اولین دانشگاه مجازی کشور تأسیس گردیده است و از طریق "پذیرش از طریق معدل" دانشجوی مقاطع کارشناسی و از طریق کنکور سراسری دانشجوی کارشناسی ارشد جذب می نماید. مدارک ارائه شده توسط این موسسه همانند کلیه دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و قابلیت ترجمه و دارای اعتبار در سراسر دنیا می باشد.

نمی دانید کدام رشته را انتخاب نمایید؟

شما همه روزه می توانید با تماس با موسسه از مشاوره رایگان کارشناسان و متخصصان این حوزه بهره مند شوید.

 

آدرس: تهران-خیابان ولیعصر (عج)- رو به روی مسجد بلال صدا و سیما- خیابان گلستان-پلاک 44- طبقه اول

تلفن: 3 - 26215441 

نام و نام خانوادگی*
ورودی نامعتبر

شماره تلفن همراه*
ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

کد امنیتی*
کد امنیتی
ورودی نامعتبر